popup


kulcsszavak:

Kombi - BIO saunové riadenia


K3-Next kombi/BIO saunové riadenie max.9.0/3.0 KW

Model patrí k zástupcom jednoduchých riadení s expresnou montážou a jednoduchým ovládaním. Obsahuje v sebe silovú časť, takže je ideálne pre použitie v privátnom sektore. Samozrejmosťou je, podobne ako u všetkých riadení tejto značky certifikácia TUV. Kvalitný produkt za mimoriadne priaznivú cenu!


CENA S DPH: 170,84- EUR
viac >>

CK41 kombi/BIO saunové riadenie s krištálovým displejom max.10,5/3.0 KW

CK41 je zástupcom elegantných a inteligentných saunových riadení. Samozrejmosťou pre tento rakúsky produkt sú skúšky TÜV. Je to jediné riadenie na trhu, ktoré pracuje s dvomi teplotnými čidlami, čím teplotu v saune reguluje s vyššou prestnosťou, prípadne vie ovládať funkciu ventilátora. Možnosť rozširenia do 26kW!


Cena s DPH: 447,10 EUR 
viac >>

Wave.com4 kombi fínske/BIO saunové riadenie - max.9.0/3.0 KW - do 120°

Rad luxusnejších riadení zastupuje inteligentné ovládanie Wave.com4 v thermo jaseňovom ráme, samozrejmosťou je certifikát TÜV  -kvalitného rakúskeho produktu. Veľkou prednosťou je možnosť ovládania sauny  zvnútra, pretože je odolné teplote do 120°C. Pri zapustení riadenia vyčnieva len 10 mm. Wave.com4 je kompatibilné s mnohými ďalšími prvkami tohto modelového radu. Fínske do 9KW / BIO do 3kw  


Cena s DPH: 618,00,-EUR
galéria >>

Just BIO saunové riadenie - s keramickým panelom - max.10,5/3,5 KW

Ideálne riešenie pre verejné sauny. Obsahuje v sebe silovú časť, ktorú nie je treba umiesňovať zvlášť. Možnosť montáže v technických miestnostiach verejných sáun. Dokáže samostatne riadiť pec s výkonom až 10,5 kW/ parnú časť do 3,5W.


CENA s DPH: 620,71,-EUR

viac >>