popup


kulcsszavak:

Riadenia pre suché sauny

Fantázii sa medze nekladú, u nás môžete zakúpiť riadenia povedzme s USB slotom, schopné riadiť aj 30 KW systé, v najrozličnejšom vyhotovení. Väčšina riadení sa inštaluje na vonkajšiu stenu sauny, pričom ich silová časť je priamo v riadení, prípadne je externá a tak riadiaci panel je len pod malým napätím. V ponuke však máme aj riadenia, ktoré sú teplote odolné až do 120°C, napríklad model wave.com4, ktoré možno inštalovať do vnútra sauny, čo zvyšuje užívateľský komfort v privátnej sfére. 


Wawe 1 riadenie suchej sauny do 9 kW

Riadenie Wawe 1 je kvalitné saunové riadenie, ktorého prednosťami sú mimoriadne jednoduchá montáž a užívateľská nenáročnosť. Samozrejmosťou je absolvovanie náročných skúšok TÜV. Podsvietenie ovládačov, ktoré riadia základné a najdôležitejšie funkcie sauny, zlepšuje jeho ergonómiu a predurčuje ho predovšetkým pre privátne použitie v súkromných saunách, penziónoch, či horských hoteloch vybavených saunovou pecou s výkonom max. 9 kW. 


CENA s DPH: 120,30,-EUR
viac >>

K1-Next riadenie suchej sauny max. 9.0 kW

Model atrí k zástupcom jednoduchých riadení s expresnou montážou a jednoduchým ovládaním. Obsahuje v sebe silovú časť, takže je ideálne pre použitie v privátnom sektore. Samozrejmosťou je, podobne ako u všetkých riadení tejto značky certifikácia TUV. Kvalitný produkt za mimoriadne priaznivú cenu!


CENA S DPH: 114,68- EUR
viac >>

K2-NEXT DIGITÁLNE riadenie suchej sauny do max. 9.0 KW

Podobne ako K1-NEXT, aj model K2-NEXT patrí k zástupcom jednoduchých riadení s expresnou montážou a jednoduchým ovládaním. Obsahuje v sebe silovú časť, takže je ideálne pre použitie v privátnom sektore. Samozrejmosťou je, podobne ako u všetkých riadení tejto značky certifikácia TUV. 

Cena s DPH: 145,90-EUR viac >>

CV41 riadenie suchej sauny s krištáľovým displejom do 10,5 kW

CV41 je zástupcom elegantných a inteligentných saunových riadení. Samozrejmosťou pre tento rakúsky produkt sú skúšky TÜV. Je to jediné riadenie na trhu, ktoré pracuje s dvomi teplotnými čidlami, čím teplotu v saune reguluje s vyššou prestnosťou, prípadne vie ovládať funkciu ventilátora. viac >>

WAVE.COM4 Inteligentné Riadenie Suchej Sauny MAX. 9.0 KW - 120° C

Rad luxusnejších riadení zastupuje inteligentné ovládanie Wave.com4 v thermo jaseňovom ráme, samozrejmosťou je certifikát TÜV  -kvalitného rakúskeho produktu. Veľkou prednosťou je možnosť ovládania sauny  zvnútra, pretože je odolné teplote do 120°C. Pri zapustení riadenia vyčnieva len 10 mm. Wave.com4 je kompatibilné s mnohými ďalšími prvkami tohto modelového radu.   


 CENA S DPH: 433,26,- EUR
galéria >>

Wave.com4 spínač, dávkovacie čerpadlo vody, svetlo, atď... - odolné do 120°C

Wave.com4 spínač je vhodný na pripojenie akejkoľvek doplnkovej funkcie, napríklad dávkovanie vodnej pary, takže je ideálnym doplnkom rodiny Wawe.com4 obzvlášť vo verejných zariadeniach.


CENA s DPH: 175,50,-EUR 
viac >>

A2 riadenie pre suché sauny do 15.0 KW

Ideálne riešenie pre verejné sauny. Obsahuje v sebe silovú časť, ktorú nie je treba umiesňovať zvlášť. Možnosť montáže v technických miestnostiach verejných sáun. Dokáže samostatne riadiť pec s výkonom až 15 kW. Ponúka možnosť predprogramovania na 24 hod. vopred, digitálny displej.


CENA s DPH: 262,00,-EUR

viac >>

WellMatic LED fínske saunové riadenia do MAX 9.0KW

viac >>

WellMatic OLED fínske saunové riadenie do MAX 9.0 KW

viac >>

WellMatic MINI Saunové fínske riadenia do MAX 9.0 KW

Riadenie WellMatic MINI je kvalitné saunové riadenie, ktorého prednosťami sú mimoriadne cena, rozmery, jednoduchá montáž a užívateľská nenáročnosť. Samozrejmosťou je absolvovanie náročných skúšok TÜV. Podsvietenie ovládačov, ktoré riadia základné a najdôležitejšie funkcie sauny.
CENA s DPH: 160,40,-EUR
viac >>

WellMatic s 7-S dotykovím displejom

WellMatic prináša najmodernejšie technológie, má len 2mm-ovú hrúbku čiže je takmer neviditeľné. Jeden z jedinečných funkcií je že umožnuje riadenie až 8 kabín zvlášť. Riadenie má zabudovaný Bluetooth modul aj pendrive slot čiže môžete počúvať scoje najoblúbenejšie skladby aj počas saunovania. Hlavný displej môžete namontovať aj 10m od hlavnej riadiacej jednotky.


Cena s DPH: 865,94,-EUR
viac >>