popup


kulcsszavak:

Riadenia pre suché sauny

Fantázii sa medze nekladú, u nás môžete zakúpiť riadenia povedzme s USB slotom, schopné riadiť aj 30 KW systé, v najrozličnejšom vyhotovení. Väčšina riadení sa inštaluje na vonkajšiu stenu sauny, pričom ich silová časť je priamo v riadení, prípadne je externá a tak riadiaci panel je len pod malým napätím. V ponuke však máme aj riadenia, ktoré sú teplote odolné až do 120°C, napríklad model wave.com4, ktoré možno inštalovať do vnútra sauny, čo zvyšuje užívateľský komfort v privátnej sfére. 


Wawe 1 riadenie suchej sauny do 9 kW

Riadenie Wawe 1 je kvalitné saunové riadenie, ktorého prednosťami sú mimoriadne jednoduchá montáž a užívateľská nenáročnosť. Samozrejmosťou je absolvovanie náročných skúšok TÜV. Podsvietenie ovládačov, ktoré riadia základné a najdôležitejšie funkcie sauny, zlepšuje jeho ergonómiu a predurčuje ho predovšetkým pre privátne použitie v súkromných saunách, penziónoch, či horských hoteloch vybavených saunovou pecou s výkonom max. 9 kW. 


viac >>

K1-Next riadenie suchej sauny max. 9.0 kW

Model atrí k zástupcom jednoduchých riadení s expresnou montážou a jednoduchým ovládaním. Obsahuje v sebe silovú časť, takže je ideálne pre použitie v privátnom sektore. Samozrejmosťou je, podobne ako u všetkých riadení tejto značky certifikácia TUV. Kvalitný produkt za mimoriadne priaznivú cenu!


CENA S DPH: 114,68- EUR
viac >>

K2-NEXT DIGITÁLNE riadenie suchej sauny do max. 9.0 KW

Podobne ako K1-NEXT, aj model K2-NEXT patrí k zástupcom jednoduchých riadení s expresnou montážou a jednoduchým ovládaním. Obsahuje v sebe silovú časť, takže je ideálne pre použitie v privátnom sektore. Samozrejmosťou je, podobne ako u všetkých riadení tejto značky certifikácia TUV. 

Cena s DPH: 145,90-EUR viac >>

CV41 riadenie suchej sauny s krištáľovým displejom do 10,5 kW

CV41 je zástupcom elegantných a inteligentných saunových riadení. Samozrejmosťou pre tento rakúsky produkt sú skúšky TÜV. Je to jediné riadenie na trhu, ktoré pracuje s dvomi teplotnými čidlami, čím teplotu v saune reguluje s vyššou prestnosťou, prípadne vie ovládať funkciu ventilátora. viac >>

Wave.com4 inteligentné riadenie suchej sauny do max.9.0 KW - 120° C

Rad luxusnejších riadení zastupuje inteligentné ovládanie Wave.com4 v tmavom drevenom ráme, samozrejmosťou je certifikát TÜV  -kvalitného rakúskeho produktu. Veľkou prednosťou je možnosť ovládania sauny  zvnútra, pretože je odolné teplote do 120°C. Pri zapustení riadenia vyčnieva len 10 mm. Wave.com4 je kompatibilné s mnohými ďalšími prvkami tohto modelového radu.   


 CENA S DPH: 413,26- EUR
galéria >>

WAVE.COM4 INTELIGENTNÉ RIADENIE SUCHEJ SAUNY DO MAX. 9.0 KW - 120° C

Rad luxusnejších riadení zastupuje inteligentné ovládanie Wave.com4 v thermo jaseňovom ráme, samozrejmosťou je certifikát TÜV  -kvalitného rakúskeho produktu. Veľkou prednosťou je možnosť ovládania sauny  zvnútra, pretože je odolné teplote do 120°C. Pri zapustení riadenia vyčnieva len 10 mm. Wave.com4 je kompatibilné s mnohými ďalšími prvkami tohto modelového radu.   


 CENA S DPH: 390,50- EUR
galéria >>

Wave.com4 inteligentné riadenie suchej sauny do max.9.0 KW - 120° C

Rad luxusnejších riadení zastupuje inteligentné ovládanie Wave.com4 v bielom ráme, samozrejmosťou je certifikát TÜV  -kvalitného rakúskeho produktu. Veľkou prednosťou je možnosť ovládania sauny  zvnútra, pretože je odolné teplote do 120°C. Pri zapustení riadenia vy% galéria >>

Wave.com4 inteligentné riadenie suchej sauny do max.9.0 KW - 120° C

Rad luxusnejších riadení zastupuje inteligentné ovládanie Wave.com4 v čiernom ráme, samozrejmosťou je certifikát TÜV  -kvalitného rakúskeho produktu. Veľkou prednosťou je možnosť ovládania sauny  zvnútra, pretože je odolné teplote do 120°C. Pri zapustení riadenia galéria >>

Wave.com4 spínač, dávkovacie čerpadlo vody, svetlo, atď... - odolné do 120°C

Wave.com4 spínač je vhodný na pripojenie akejkoľvek doplnkovej funkcie, napríklad dávkovanie vodnej pary, takže je ideálnym doplnkom rodiny Wawe.com4 obzvlášť vo verejných zariadeniach. 
viac >>

A2 riadenie pre suché sauny do 15.0 KW

Ideálne riešenie pre verejné sauny. Obsahuje v sebe silovú časť, ktorú nie je treba umiesňovať zvlášť. Možnosť montáže v technických miestnostiach verejných sáun. Dokáže samostatne riadiť pec s výkonom až 15 kW. Ponúka možnosť predprogramovania na 24 hod. vopred, digitálny displ viac >>

Routine Soft žetónové saunové riadenie pre suché sauny

Žetónovové riadenie Routine Soft je vybavené technológiou SMD. Ako jeho názov prezrádza, je vhodné pre verejné sauny pre spúšťanie klientmi pomocou žetónov.

Cena s DPH: 306,75-EUR viac >>