popup


kulcsszavak:

Príslušenstvo pre stavbu sauny - všetko čo pri jej stavbe môžete potrebovať ...Saunové sady - vedrá - lyžice - presýacie hodiny - saunové prístroje

V oblasti saunového príslušenstva sa snažíme vždy nájsť kompromis medzi kvalitou a cenou, dizajn je z pragmatických dôvodov druhoradý za materiálom, pretože kombinácia studenej vody a teplej sauny dá zabrať každému drevu. Prístroje zasa odporúčame vyberať vo vyššej kvalitatívnej triede, keďže ich budeme mať stále pred očami a tiež sú vystavované extrémnym pracovným podmienkam. viac >>

Tylö saunové sady

Tylö saunové sety sa od bežných pomerne výrazbe odlišujú, pravda, aj cenou, ale v prvom rade eleganciou a samozrejme životnosťou. Použitie týchto komponentov dá každej saune exkluzívny vzhľad. Samozrejme vedrá, lyžice, presýpacie hodiny, teplomery a vlhkomery je možné dostať vo viacerých farebných kombináciách, spolu, prípadne zvlášť.
viac >>

Saunové dvere a saunové dvere pre parnú kabínu

Naše skúsenosti nám pomohli vyfiltrovať výrobu takých dverí, ktoré budú vyhovovať väčšine našich klientov. Naše klasické saunové dvere majú stály rozmer 69 x 194 cm - toto sú vonkajšej zárubne - teda stavebného otvoru. Samotný rozmer skla je 63 x 190cm. Kompletné dvere obsahujú zárubňu ( v 3 farebných variantoch - topoľ biely, topoľ thermowood a jelša), 8 mm bezpečnostné sklo, pánty, tesnenia, zámok a kľučky. Všetko je elegantne zabalené v krabici a montáž tak zvládne aj malé dieťa.  viac >>

Saunové svetlá

Saunové svetlo je mimoriadne dôležité, vytvára atmosféru a harmóniu každej sauny. Samozrejme, klasické riešenia zastupujú rozličné lampy zastreté "custom made" tienidlami, no dnes štafetu preberá technológia LED. Prosím pozrite si našu fotogalériu!
viac >>

Saunové kamene rovno z Fínska

Saunové kamene máme u nás naozaj v širokej ponuke. Samozrejme, všetky sú vyrobené z lávy, ktorá jediná je schopná vydržať vysoké teploty, polievanie studenou vodou a po takomto šoku sa nerozsype na prach (na rozdiel povedzme od žuly). Každý typ saunovej pece vyžaduje iné kamene, napríklad elektrické pece vyžadujú kamene veľkosti 5 - 10 cm, pričom pece s veľkým objemom kameňa, prípadne veľkokapacitné pece na drevo zasa 10 - 15 cm kamene. Oválne kamene majú svoje miesto na vrchu každej kamennej náplne, pretože lepšie odparujú vodu, než štiepané.


Cena s DPH od : 12,60,- EUR / 20 kg
viac >>

Hliníková tepelno reflexná paronepriepustná fólia k izolácii sauny

Sauna je v sendvičovou konštrukciou, ktorá je z vnútornej strany vystlaná paro a teplo nepriepustnou odrazovou hliníkovou fóliou. Interiérovým saunám postačuje izolácia o hrúbke 5 cm, exteriérové saunové domčeky by mali byť vybavené izoláciou s hrúbkou aspoň 10 cm.

Cena s DPH je: 19,80-EUR
viac >>

Vetranie sauny

V saune je veľmi dôležitá otázka vetrania, každá sauna musí dýchať. Pre vstup vzduchu postačujú dvere bez prahu, prípadne malý otvor pri peci (väčšina pecí má v dolnej časti tepelnú poistku), otvetrávací otvor by mal byť zasa presne oproti v strope, prípadne tesne pod ním. Pre presné rady ohľadom vetrania sauny kedykoľvek kontaktujte našich zástupcov!
viac >>

Silikónové bezpečnostné káble

Pri stavby saún budete tiež potrebovať silikónové káble, buď pre osvetlenie (3x1,5mm) alebo pre pece (5x2,5mm - do 9kw) 


Cena s DPH od: 1,58- EUR/bm
viac >>

Saunová opierka hlavy

viac >>

Iné príslušenstvá

Iné príslušenstvá pre sauny. viac >>

Saunové textílie

Saunová šatka, Saunový vankúš, Saunové trecie rukavice, Saunová čiapka viac >>