popup


kulcsszavak:

Kombi (BIO) Saunové pece

Kombinovaná (BIO) saunová pec

S kombinovanou pieckou je možné pretransformovať suchú saunu na parnú podľa ľubovôle. Saunovanie pri nižšej teplote a vyššej vlhkosti obľubujú najmä starší ľudia, deti a samozrejme dámy. 

V našom sortimente nájdete kombinované pece značiek SAWO, HELO a TYLÖ!

Najväčší výber v tomto smere poskytuje značka Sawo od modelu mini combi (3.6 KW) po Sawo super savonia combi (12 KW).


SAWO SCANDIA mini kombi BIO saunová pec 3.6 KW

Sawo mini kombi BIO saunová pec je vhodná do sáun, kde jej návštevníci preferujú vyššiu vlhkosť, no napríklad SAWO TOWER sa tam nezmestí. Nezaberá veľa miesta, napriek tomu budete jej výkonom ohromení!

Cena s DPH: 384,57EUR viac >>

Sawo Scandia kombi BIO saunová pec 6.0 - 9.0 KW

Sawo Scandia Bio je asi najznámejšia kombi pec. Svoje meno si právom zaslúžila, pretože je vyrobená z prvotriednych materiálov a spĺňa aj vysoké estetické nároky. Na bočnej strane sa nachádza ukazovateľ stavu vody v generátore. Scandia Bio premení Vašu saunu na parnú kabínu v priebehu niekoľkých minút.


Cena s DPH od: 390,90,-EUR AKCIA
viac >>

Sawo Nordex kombi BIO saunová pec 6.0 - 9.0 KW

Sawo Nordex kombi BIO saunová pec je optimálnym riešením pre menšie saunové kabíny, kde je funkčnosť dôležitejšia ako dizajn. Jej hlavnou prednosťou je samozrejme cena a spoľahlivosť. 

Cena s DPH: od 343,25-EUR
viac >>

Sawo Savonia kombi BIO saunová pec 10,5-12.0 KW

Sawo SAVONIA Bio je jeden z najznámejších kombi pecí. Svoje meno si právom zaslúžila, pretože je vyrobená z prvotriednych materiálov a spĺňa aj vysoké estetické nároky. Na bočnej strane sa nachádza ukazovateľ stavu vody v generátore. Scandia Bio premení Vašu saunu na parnú kabínu v priebehu niekoľkých minút.


Cena s DPH od: 882,42,-EUR
viac >>

Helo Fonda Duo - BIO saunová pec / s riadením T2 4.4 - 6,6-8,0 KW

NOVINKA! Helo Fonda Duo kombi saunová pec vhodná pre dva režimy saunovania. Bez problémov vykúri saunu v suchom režime na najvyššie teploty, no dokáže vytvoriť príjemnú parnú saunu, ktorá sa razom dokáže premeniť na bylinkovú saunu. Saunovanie pri nižších teplotách s vyššou 


Cena s DPH od: 1800,34,-EUR
viac >>

Tylö Expression Combi 10 - BIO saunová pec / s riadením H2 10 KW

Táto krásna pec je určená pre sauny s objemom 10- 18 m3. Tylö Expression combi je absolútnou novinkou, jej nádherné tvary boli ocenené cenou RED DOT DESIGN AWARD za dizajn. Disponuje dokonalou distribúcou pary a vďaka svojej koncepcii patrí napriek výkonu medzi energeticky úsporné pece. Tylö Expression combi saunová pec Vám zo sauny vytvorí dokonale fungujúci estetický prvok. 
 
Cena s DPH: 3.765,20-EUR
galéria >>

Tylö Combi Compact 2/4 saunová pec / s riadením H1 4.5 KW

Dizajnová pec určená pre sauny s kapacitou 1.2 - 4.5 m3. Disponuje dokonale fungujúcimi režimami suchej ako aj parnej sauny. Spája v sebe 60 rokov skúseností a ponúka výborný kompromis medzi kvalitou, estetikou a hospodárnosťou.

Cena s DPH: 2018,52-EUR
galéria >>

Tylö Combi 8 saunová pec s externým H2 riadením

Dizajnová pec určená pre sauny s kapacitou 6 - 12 m3. Disponuje dokonale fungujúcimi režimami suchej ako aj parnej sauny. Spája v sebe 60 rokov skúseností a ponúka výborný kompromis medzi kvalitou, estetikou a hospodárnosťou.

Cena s DPH: 2.301,60-EUR
galéria >>

Tylö Sense Combi 6 saunová pec / S RIADENÍM H2 od 6,6KW do 8,0KW

Dizajnová pec určená pre sauny s kapacitou 4 - 8 m3. Disponuje dokonale fungujúcimi režimami suchej ako aj parnej sauny. Spája v sebe 60 rokov skúseností a ponúka výborný kompromis medzi kvalitou, estetikou a hospodárnosťou.

Cena s DPH: 1939,00,-EUR
galéria >>

Helo Fusion - BIO saunová pec / s riadením Helo RA20 6.0 - 9.0 KW

Helo Fusion BIO je estetická saunová pec vybavená parným generátorom. Pec je vybavená 4. litrovým zásobníkom na vodu, ktorý je plnený automatickým ventilom. 
galéria >>