popup


kulcsszavak:

Saunové vedierkaSAWO saunové vedro 340-P - 4 litre - z hladkej borovice

SAWO – 4 litrové saunové vedro z hladkej borovice s umelou vložkou.


Cena s DPH: 18,00-EUR

viac >>

SAWO saunové vedro 340-D - 4 litrové - z červeného cédra

SAWO – 4 litrové z červeného cédra s umelou vložkou. Voňavého cédru v saune nie je nikdy dosť! Preto máme k dispozícii aj saunové príslušenstvo z cédrového dreva.


Cena s DPH: 25,20-EUR

viac >>

SAWO saunové vedro - 4 litrové - s oceľovou vložkou

SAWO – 4 litrové z boovice s oceľovou vložkou. Voňavej borovice v saune nie je nikdy dosť! Preto máme k dispozícii aj saunové príslušenstvo z borovice.


Cena s DPH: 42,80,-EUR
viac >>

Tylö dark saunová kropiaca kaďa - 4 litrová - zo Švédskej ocele

Tylö dark – saunová kropiaca kďa je pekná – praktická a trvalá, krásna vypracovanosť, rukoväť z thermowood jaseňa a nerezová kaďa hovorí za všetko. Táto saunová kďa je vyrobená zo Švédskej ocele.


Cena s DPH: 82,00,-EUR

viac >>

Tylö blonde saunová kropiaca kaďa - 4 litrová - zo Švédskej ocele

Tylö Blonde saunová kropiaca kaďa – s drevenou rukoväťou , vyrobená zo Švédskej ocele a nerezového materiálu. Vypracovanosť a trvanlivosť nepozná hranicu na trhu príslušenstva, saunová kaďa je nielen estetická ale aj veľmi trvanlivá.


Cena s DPH: 80,00-EUR
viac >>

Fínska svieťacia kaďa - 4 litrová

Fínska svieťacia kaďa je produktom finskej firmy Cariitti, táto firma vyrába len luxusné osvetlenia : do bytov - do luxusných yachtov a do saún. Plastová kaďová vložka sedí v smaltovanom kovovom hrnci, ktoré je možné osvetliť z boku alebo zdola napr. s Deco Light optikou alebo led osvetlením. Odporúčame pre saunovú pec, kde sa často používa zahrňajúca voda!


Cena s DPH: 211,00-EUR
viac >>

SAWO saunová kaďová plastová vložka - 4 litrová

SAWO - saunová kaďová plastová vložka - 4 litrová. Sa hodí do každej 4 litrovej saunovej kade a tak poistí dlhšiu životnosť kade.Cena s DPH: 2.90,-EUR

viac >>

SAUNOVÝ SET Z BOROVICE

SAUNOVÝ SET Z BOROVICE  – obsahuje 4 litrové vedierko z borovice s umelou vložkou, saunové presípacie hodiniy 552-EP, saunový teplo a vhlkomer 271THBP, a kropiace lyžice z borovice.


Cena s DPH: 52,77 EUR
viac >>

SAUNOVÝ SET Z ČERVENÉHO CÉDRA

SAUNOVÝ SET Z ČERVENÉHO CÉDRA  – obsahuje 4 litrové vedierko z červeného cédr\\ s umelou vložkou, saunové presípacie hodiniy 551-D, saunový teplo a vhlkomer 221THD, a kropiace lyžice z červeného cédra.


Cena s DPH: 78,26 EUR
viac >>