popup


kulcsszavak:

Saunové riadenia všetky s TÜV certifikáciou!

Naša spoločnosť sa stala v roku 2013 výhradným dovozcom produktov spoločnosti SENTIOTEC, ktorá má v portfóliu riadenia vyrobené v Rakúsku podľa prísnych kvalitatívnych kritérií. Preto je samozrejmosťou pre všetky riadenia povinné absolvovanie náročných skúšok Tüv.


Riadenia pre suché sauny

Tieto základné modely disponujú samouzrejme okrem schopnosti ovládať sauovú pec, niekoľko ďalších užitočných opcií, akými sú napríklad riadenie osvetlenia, doplňujúceho ventilátora, prípadne diaľkové či časové spínanie. 

Cena s DPH od 125,- EUR

viac >>

Kombi - BIO saunové riadenia

Tieto riadenia sú určené pre ovládanie saunových pecí vybavených generátorom pary. Samozrejmosťou je možnosž ovládania jednotlivých režimov nezávisle od seba.

Cena s DPH: od 177,-EUR
viac >>

Riadenia pre infrasauny

Pri riadeniach infrasáun je dôležitá ich užívateľská jednoduchosť. Pre každý typ infražiaričov je potrebné presné určenie riadenia - od jednoduchých  spínačov po sofistikované zariadenia s množstvom čidiel, preto sa pri ich výbere radšej obráťte na našich obchodných zástupcov.

Cena s DPH: 123,-EUR
viac >>

TYLÖ T1/T2 dotykové saunové riadenie - ODOLNÉ TEPLOTE A VLHKOSTI!

galéria >>

Žetónové saunové riadenia

Žetónové riadenia sú samozrejme vhodné do verejných sáun, penziónov a hotelov, pre spúšťanie intervalu fínskej sauny, suchej sauny a ich kombinácií. Kapacita zásobníka je 10 ks žetónov. 

Cena s DPH: od 229,20-EUR
viac >>