popup


kulcsszavak:

Saunové pece na drevo


Helo saunové pece na drevo

Značka HELO je aj v segmente saunových pecí na drevo synonymom najvyššej kvality a elegantného dizajnu. História tejto značky je plná kvalitných a prevratných technologických prvkov, z ktorých ako z nevyčerpateľnej studnice čerpajú autori súčasných pecí pri ich tvorbe. Bližší pohľad na detaily sauovej pece svedčí o mimoriadnej snahe o ich kvalitné vypracovanie.

Cena s DPH od 350,- EUR

viac >>

Kastor saunové pece na drevo

Značka Kastor je vo Fínsku považovaná za jednu z najluxusnejších v segmente saunových pecí na drevo. Pece Kastor sú rovnako ako HELO spojením najvyššej kvality vypracovania a meteriálov a originálneho dizajnu. Kapacita kameňov na úrovni 150/200 kg znamená výborné parné rázy a dlhú výhrevnosť pece. 

Cena s DPH: od 1.138,-EUR
viac >>

Ikikiuas saunové pece na drevo

Hlavnou črtou luxusých pecí Ikikiuas je veľká kapacita lávových kameňov, čo je zárukou dlhej výhrevnosti a vyššej vlhkosti v saune. Vysoký podiel ručnej práce je zárukou kvalitného spracovania pece. Sofistikované komínové ústrojenstvo tejto veľkej pece zabezpečí ochladenie dymu pred vstupom do dymovodu.

Cena s DPH: od 1.381,-EUR viac >>

Harvia saunové pece na drevo

Harvia ponúka klientom širokú ponuku saunovćh pecí na drevo od modelu Harvia M3- po Harvia Legend 300. v podstate nájdeme na každú saunu príslučnú pec. Aj Harvia disponuje modelom pecí na drevo s veľkým objemom kameňa, táto rodina pecí je označovaná názvom Legend.

Cena s DPH: od 422,-EUR
viac >>

Narvi saunové pece na drevo

Narvi je tradičná Fínska rodinná manufaktúra. Sauové pece vyrába od roku 1918 a veľmi rýchlo sa stala lídrom na trhu saunových pecí na drevo, pričom tento prívlastok jej zostal do dnešného dňa. Medzi špecifiká týchto pecí patrí ich smaltovaný povrch, na ktorom sa nedrží prach ako aj dvojité potrubie dymovodu.


Cena s DPH: od 460,-EUR
viac >>