popup


kulcsszavak:

Elektrické saunové pece


Sawo saunové pece

SAWO je tradičným výrobcom saunových pecí a momentálne patrí k lídrom na trhu. Nízka obstarávacia cena, veľmi slušná kvalita, trvanlivosť a dostupnosť dielov ju predurčuje k úspechu na každom trhu. Jeho portfólio zahŕňa modely od najlacnejších mini saunových pecí, po skutočné dizajnové kúsky. Viac sa dozviete v našej ponuke. viac >>

Helo saunové pece

A Helo Group Ltd. je najväčšám výrobcom saunových komponentov na svete. Jej vznik sa datuje do roku 1919, no prvá elektrická pec uzrela svetlo sveta v roku 1949.V roku 1980 kúpila troch svojich konkurentov a v roku 2008- sa do jej portfólia zaradili značky Viki - Tylo a Kastor Okrem saunových pecí, vyrába HELO aj mimoriadne kvalitné saunové komponenty. Výroba produktov HELO je sústredená v Spojených Štátoch, Nemecku, Veľkej Británii, Švédsku a samozrejme Fínsku. V dizajne, ako aj kvalite a spoľahlivosti patria pece HELO k stabilným etalónom a každý nový model predstavuje bolesť hlavy pre konkurentov.


Ceny s DPH: od 311,-EUR
viac >>

SENTIOTEC pece

Doteraz sme predávály od SENTIOTEC len príslušenstvá, riadenie, infražiariče a saunové esencie, ale teraz už aj elektrické saunové pece.

SENTIOTEC je rakúska značka od ktorej máme najviac produktov v ponuke čo sa týka príslušenstvá, veľmi spoľahlivá značka a prenáša veľmi pekné a exkluzívne pece ktoré cenovo a výkonnosti sú najlepšie.

Cena s DPH od: 337,17,-EUR
viac >>

Tylö saunové pece

Švédsa značka Tylö desaťročia vyrába jedny z najspoľahlivejších tradičných saunových pecí na svete. Presne  62 rokov operujú na saunovom trhu ako výrobovia elektrických saunových pecí a odjakživa patrili k lídrom v oblasti dizajnu. Sú to krásne kusy, každý jej model je šperkom v saune. Momentálne sú obľúbené aj pre flockované povrchy, ktoré sú bezpečné a poskytujú výnimočnú ochranu proti popáleniu.

Ceny od 590,- EUR
viac >>

Iki saunové pece

Iki je tradičnou rodinnou firmou produkujúcou nádherné saunové pece, z ktorých väčšia časť výroby stále prebieha precízne a ručne! Boli prvou značkou, ktorá priniesla na trh samostojace, stĺpovité pece s veľkým objemom kameňa. viac >>