popup


kulcsszavak:

Saunový materiál

Saunový materiál pre Vašu saunu!


Všetko, čo potrebujete k stavbe Vašej sauny! Saunové pece, drevo, riadenia sáun, saunové príslušenstvo...

Saunovať sa vo vlastnoručne postavehej saune je špecifický pocit. Saunový obklad, saunové lavice, sklenené dvere, saunové pece, infražiariče, príslušenstvo... Všetko potrebné k stavbe sauny nájdete na nasledujúcich stránkach. Navyše si u nás viete zakúpiť saunu na kľúč, ktorou sa budete mocť chváliť aj pred najnáročnešími a najsnobskejšími návštevami!
Na všetky naše sauny poskytujeme záruku 5 rokov!

Cítite sa byť šikovným majstrom? Radi pracujete s drevom, či máte radosť z ušetrených peňazí za nie najlacnejšiu montáž sauny?

Teraz máte príležitosť preveriť svoju šikovnosť v praxi!

Potrebujete pomoc pri stavbe sauny? Prečítajte si náš návod na stavbu sauny! Prípadne nás kedykoľvek kontaktujte na tč: +421 2/33 52 7600 , +421 917 941 799, alebo mailom na info@saunamaster.sk


Saunové drevo

Ekológia je pre nás mimoriadne dôležitá! Ak si kúpite stavebný materiál na stavbu Vašej sauny od nás, môžete si byť istý, že kôli Vašej saune ani neprichádzajú o život vzácne endemity, ani neubúda zo vzácnych pralesov. Naše drevo pochádza výlučne z Európskych prípadne Severoamerických plantáží, prípadne obnovovaných porastov kde namiesto 1 vyťatého stromu pripadá až 7 novo vysadených sadeníc! 
Navyše mnoho nášho dreva je upravované technológiou thermowood, čo je vlastne tepelná úprava dreva, ktorá zvyšuje jeho životnosť a zlepšuje rozmerovú a tvarovú stálosť. 
viac >>

Saunové pece

V tejto sekcii nájdete najširší výber saunových pecí na slovenskom trhu. V ponuke máme saunové pece určené snáď každému. Od praktických, mimoriadne lacných (napriek tomu nie nekvalitných ázijských napodobenín) až po jedinečné kusy, ktorými sa môžete chváliť návštevám ako novým obrazom, či sochou. Pozrite si našu ponuku saunových pecí! viac >>

Saunové infra žiariče - len s európskou certifikáciou

Na trhu je množstvo dostupných infražiaričov. My sa snažíme prezentovať takú technológiu, ktorá je v pomere cena - úžitková kvalita, na trhu najlepšia. Preto je vrcholom našej ponuky infražiarič Philips Vitae/Dr.Fischer/Sentiotec - infrahalogénový panel. Tento infražiarič je dovolíme si tvrdiť - najlepším na trhu, ide o CE certifikovaný produkt. Sentiotec vyvinul špeciálne sklo Schott Nextrema® ktoré prepustí potrebné a zdravé infražiarenie, no šetrí oči a nenahreje sa na nepríjemne vysokú teplotu. viac >>

Saunové riadenia všetky s TÜV certifikáciou!

Riadeniu sauny je nutné venovať rovnakú pozornosť, ako výberu pece. Pre privátne účely sú vhodné riadenia priamo na saunových peciach, no v miestach, kde je vhodnješie inštalovať riadenie externé je nutné mať na pamäti viacero faktorov. Najdôležitejším samozrejme je výkon saunovej pece, ktorú chceme ovládať. Väčšina riadení je konštruovaná pre riadenie max 9 kW saunovej pece, výnimkou sú masívne - na pophľad nie príliš moderné - no o to spoľahlivejšie, ktorých uplatnenie nájdeme často práve vo verejných zariadeniach, skryté v technickej miestnosti.  Samozrejme dôležitá je priorita funkcií, či chceme riadiť len jednoduchú fínsku saunu, alebo saunovú trojkombináciu. V ponuke máme všetko, samozrejmosťou je certifikácia výrobkou pre Európu - CE, prípade prísna Nemecká a Rakúska certifikácia TÜV.
viac >>

Príslušenstvo pre stavbu sauny - všetko čo pri jej stavbe môžete potrebovať ...

Saunové dvere, lávové kamene, odparovače, saunové sety: saunové vedrá, lyžice, teplomery a vlhkomery, presýpacie hodiny, saunové osvetlenie, saunový textil, saunové vône, izolácie pre sauny, silikónové káble, vetracie komponenty, lehátka... Naše saunové dvere sú k dispozícii v troch farebných vyhotoveniach!
viac >>

Príslušenstvo pre parné sauny. Parné generátory, dávkovače vôní atď...

V nasledujúcej sekcii nájdete všeličo potrebné pre stavbu čoraz obľúbenejšej parnej sauny. Samozrejme generátory pary, dávkovače esencií, dvere pre parné sauny, riadenia... Nech sa páči, podrobnosti v nasledujúcej sekcii.
viac >>

Ochladzovacie kade - z najkvalitnejšieho agátového dreva!

Kade s chladnou vodou poskytujú po saunovaní unikátny zážitok z ochladenia neporovnateľný s chladnou sprchou. Telo sa ochladzuje rovnomerne - nemáte totiž kam utiecť a chladná voda sa dostane na každú časť tela. Rovnaký zážitok je oddychovanie v drevenej kadi ohrievanej pieckou na drevo. Ponúkame ďalej možnost individuálnych úprav kadí a ich opcii (filtrácia, masáže...).
V našej ponuke nájdete snáď najkvalitnejšie kade na trhu  z domáceho agátového dreva, najkvalitnejších nerezových komponentov - skutočné majstrovské dielo od tradičnej rodinnej rezbárskej manufaktúry!
viac >>

Himalájske soľné tehly - Soľné produkty - PRIAMO OD IMPORTÉRA!!!

Využitie soľných tehál je dnes veľmi rozšírené a multifunkčné. Používajú sa napríklad na stavbu rozšírených soľných izieb, ako osvieženie povedzme detských izieb, wellness centier, ako dekorácia tepidárií, atď. Ide o ideálny materiál na stavbu soľných jaskýň, vďaka priesvitnosti je možné soľnú stenu viac >>

Saunové esencie

viac >>