popup


kulcsszavak:

Fínske sauny

Fínska - suchá sauna


Fínska sauna predstavuje najtypickejšieho zástupcu saunovania s viac ako 2000 ročnou históriou.

Dnes je sauna najmä estetickým doplnkom, takže k dokonalej funkčnosti a harmónie s jej užívateľmi je nutné skĺbiť tradičné prvky a základné pravidlá správneho fungovania spolu s kvalitnými materiálmi dobre znášajúcimi vysoké teploty a zmeny vlhkosti.


Naše referencie

Fínske sauny vie postaviť takmer každý, ale... Radi by sme Vám ukázali, ako by sa mali stavať sauny zužitkujúc naše skúsenosti. Iste, dnes je prvoradý dizajn. no celkom určite nesmieme zabúdať v prvom rade na funkčnosť saunovej kabíny. Samotná stavba sauny nepredstavuje nejaký komplikovaný proces, avšak je dôležité mať na pamäti zopár pravidiel, ktorých dodržanie je pri samotnej stavbe nutnosťou. Prosíme, pozrite si našu galériu!
viac >>

Tylö sauny - high end v saunovom svelte...

Švédska značka Tylö nie je len synonymom nezameniteľného dizajnu, ale aj kvality, ktorá konkurenciu neopomenuteľne prečnieva. Istý dvadsaťročný mladík menom Sven-Olof Janson začal stavať sauny pod týmto menom pred vyše 60 timi rokmi a dnes má zastúpenie v 90 tich krajinách. Spoločnosť Tylö od tých čias zaznamenáva nepretržitý rast. Sauny tejto značky nájdeme v celom Švédsku, pričom nielen tam, ale v celom svete permanentne dokazujú svoju dizajnovú a technickú dokonalosť.
galéria >>

Helo sauny

Skupina Helo Group Ltd. je najväčšou saunovou spoločnosťou na svete. Jej vznik sa datuje do roku 1919 no až v roku 1949 vytvorila prvú elektrickú saunovú pec. Koncern HELO zahŕňa aj značku Tylo a táto synergia sa premietla v mimoriadne pozitívnom smere ako v kvalite pecí HELO, tak v ekonomickom raste značky Tylo. galéria >>

Narvi sauny - tradícia a spoľahlivosť

Medzi dôležitých hráčov na saunovom trhu patrí nepochybne aj spoločnosť NARVI. Ide o rodinnú značku, ktorá vlastní továreň v manufaktúrnom štýle a bola založená v roku 1918. Čoskoro sa namä vďaka svojej spoľahlivosti vypracovala medzi rešpektovanú elitu nielen medzi zákazníkmi, ale aj konkurenciou. galéria >>

Iki sauny

Iki je tradičným fínskym výrobcom luxusných saunových pecí. Tieto pece majú nižšiu pracovnú teplotu ako klasické elektrické piecky s malým objemom kameňa. Vďaka enormnej kapacite lávových kameňov je sálavé teplo dlhotrvajúce a dobre zvláda časté polievanie pece. Pece IKI majú najvyššiu kapacitu lávového kameňa na trhu!
galéria >>

Harvia sauny

Posledným významným a neopomenuteľným hráčom na saunovom trhu je samozrejme značka HARVIA. Vznikla v porovnaní s konkurenciou trochu neskôr - v roku 1960 no odvtedy si pevne vybudovala miesto na saunovom trhu. Dnes udivuje svet najširšou ponukou saunových pecí a komponentov spomedzi všetkých konkurenčných značiek.
galéria >>