popup


kulcsszavak:

Predstavenie

Ďakujeme za návštevu našej stránky.

História našej spoločnosti siaha do roku 2002, kedy sme sa začali zaoberať obchodom s drevom a drevenými profilmi. Čoraz vyšší dopyt po stavebnom materiáli na stavbu sáun našu spoločnosť viac menej prinútila k rozšíreniu tohto segmentu, ktorý sa však časom stal dominantou nášho obchodu. 

Čoskoro, v roku 2006 sme sa presťahovali do Győru, kde sme sa spojili aj so šikovnými stolármi, ktorí už v tom čase mali bohaté skúsenosti so stavbou sáun a rozvinuli sme spoluprácu s cieľom priniesť klientele najvyššiu možnú kvalitu, materiálovú, ako aj spracovania, za veľmi férové ceny. 

 Centrálny sklad je v Győri. Od Októbra 2018 sme výhradným dovozcom pre firmu Skandináv Plusz Kft.

Dnes predávame cca 60 druhov saunových pecí, 100 kusov saunového príslušenstva a cca 20 druhov saunového obkladu v malo a veľkoobchode. 

Snažíme sa navštevovať saunové výstavy, ako aj našich dodávateľov aspoň raz ročne, aby sme si urobili obraz o novinkách a trendoch v saunovom svete. 

Náš aktuálny cenník obsahuje overené položky, s každou pecou, drevom, či prvkom príslušenstva máme svoje skúsenosti, o ktoré sa s Vami radi BEZPLATNE A KEDYKOĽVEK podelíme. Drevo je výhradne z obnovovaných porastov severnej Európy, prípadne Severnej Ameriky. 


Sme oficiálnym importérom značiek HELO, TYLÖ, NARVI IKI.

Ak sme vzbudili Váš záujem prosíme kedykoľvek nás kontaktujte emailom na info@saunamaster.sk alebo na info@thermory.sk, prípadne telefonicky na +421 917 941 799 alebo +421 901 701 971.

S pozdravom,

tím SAUNAMASTER